0
0

Комбіновані поверхні

Комбіновані поверхні

Комбінована поверхня — це еталон зручності і простоти. Існує кілька популярних матеріалів панелей, що використовують в широкому колі: нержавіюча сталь, емальований метал і загартоване скло.


Чому варто придбати комбіновану поверхню


Найпоширенішим матеріалом з перерахованих вище, мабуть, вважається нержавіюча сталь. Вельми міцний і не піддається корозії при частій експлуатації. За такого типу моделями необхідний спеціальний догляд за допомогою миючих засобів, які не містять абразивні речовини, а так само з використанням тільки м'яких губок або ганчірок для миття. 

Також популярним, але більш дешевим варіантом є поверхні з емальованого металу. Вони зручні і практичні, але можуть піддаватися механічним ушкодженням під час готування. 

Більш функціональними видами серед цих трьох типів є моделі з матеріалом поверхні з загартованого скла. Вони мають багатий функціонал, а так само досить міцні, хоча на перший погляд так не здається. В основному такі моделі оснащені сенсорним управлінням, що надає їх зовнішньому вигляду додаткової вишуканості. 

Такі поверхні допоможуть заощадити робочий простір, а так само корисні в побуті, де бувають перебої електрики або нестабільне надходження газу. 

Minola
Perfelli