Кухонні мийки

Яку кухонну мийку купити: вибираємо матеріал


Перш ніж купити мийку для кухні, потрібно визначитися, яка модель підходить для вас. Чи потрібна вам одна чаша або буде потрібно дві, досить буде накладної мийки або ж віддасте перевагу поставити врізну або інтегровану. Якщо ви вирішили купити кухонну мийку із нержавіючої сталі, зверніть увагу на якість матеріалу, з якого вона виготовлена: від цього буде залежати, як довго прослужить вам виріб. Сталеві чаші гігієнічні, відносно дешеві і прослужать вам багато років. Вони відмінно виглядають в сучасному інтер'єрі.


Ще один популярний варіант - мийки кухонні з граніту. Робляться вони, звичайно, не з цільного каменю, а з гранітної крихти, барвників і сполучного їх речовини. Такі вироби дуже міцні, красиві і користуватися ними одне задоволення. Нескладно купити мийку в Києві. Потрібно всього лише зайти на сайт Aquila.ua де ви зможете вибрати оптимальне рішення для вас. Ми пропонуємо різноманітні кольорові рішення, які підійдуть для будь-якої кухні. Великий плюс таких раковин - їх стійкість до хімічних і механічних пошкоджень: вони дуже довго зберігають свій первозданний вигляд і термін їх служби помітно довше ніж, наприклад, у емальованих моделей.


Гранітну мийку для кухні купити можна лише в пару кліків. Наш магазин пропонує вам варіанти з однією або двома чашами, кутові, прямокутні і трапецієподібні, розміром від 30 см і вище. Захотіли купити кухонну мийку для кухні в популярному стилі хай-тек? У нашому магазині великий вибір виробів з граніту і стали. Вони відмінно впишуться в сучасний інтер'єр, а господині, безсумнівно, оцінять як зручність в експлуатації, так і красу цих виробів. Вибравши, з якого матеріалу ви хочете мийку купити, можна приступати до вибору типу кріплення: накладні, врізні або інтегровані